melek yatırımcı ol

Sistemimiz

Sadece Türkiye’de değil Dünyada da örneği bulunmayan projemiz sürdürülebilir bir sosyal sorumluluk projesi olduğu için tek bir alanda kalmasını istemiyor ve yaygınlaştırmak istiyoruz. Bunun için de “iyilik melekleri” olarak adlandırdığımız bir sistem kurguladık. Bu sistemi de bildiğimiz Franchise sisteminden farklı olmakla birlikte, içinde Franchise sisteminin bazı unsurlarını barındıran, ortak yapılı bir model olarak uyguluyoruz.

Bu sistemde yatırımcılarda öncelik tercihimiz ailelerinde dezavantajlı bireyler ya da Down sendromlu bireyler barındıran yatırımcılar olması, tabi ki ailesinde bir dezavantajlı olmasa da bu konuda duyarlı kişilerle kuracağımız ortaklıklarda hem topluma, hem istihdama, hem ekonomiye hem de dezavantajlı ailelere katkı sunmayı hedefliyoruz. Tabi ki bu yönleri ile çok özel bir proje olmasından dolayı çok da tercih edildiği için geliri yüksek bir yapısı bulunmaktadır.

Öncelikle projenin, sistemin devamlılığı için gelirin bir kısmı fon olarak ayrılacak geri kalanı ise işletmenin yatırımcısı ya da yatırımcı ortaklarının kar payı olarak dağıtılacaktır. Birçok AVM’den teklif alıyoruz, Türkiye’nin her yerinden lokasyon teklifleri geliyor, özellikle AVM’lerde uygun koşullarda yer bulma şansımız olduğundan bu alanda fırsatları kısa zamanda değerlendirmek ve büyütmek istiyoruz.

Menü