melek yatırımcı ol

Süreç

Konseptimizin çok hassas bir yapıda olduğu için yatırım süreçlerinde çok sıkı bir kontrol sistemi ve müzakere sürecimiz bulunmaktadır. Bu sebeple projeye gönül vererek, ön yargısız yaklaşan, gerektiğinde projeye bilgi ve birikimini, tecrübelerini aktarabilen, yatırım sürecinde samimi ve şeffaf davranan, projeye gerekli finansman desteğini sağlayabilen melek yatırımcılar tarafımızdan özenle seçilmektedir.

Yatırım tutarı lokasyona ve mekana göre değişmektedir, ancak sektörde kafeterya zincirlerinin ortalama yatırım tutarlarının altında olduğunu söyleyebiliriz. Tercih olarak min 150 metrekare açık alanlı yerler ve mutlaka çalışan grubuna uygun lokasyonlar tercih edilmektedir. Lokasyon dernek merkezi tarafından onaylanmaktadır. Tüm ürün tedariği yine merkezi olarak yapılmaktadır, lokasyona göre yerel dernek ve kadın kooperatifleri ile merkezi anlaşmalar yapılması koşulu ile o bölgedeki işletmeye tedarik hakkı tanıyabilmekteyiz.

Doğru melek yatırımcı ve doğru lokasyon seçimi ile başlayan sürecimiz ölçülebilir, kontrol edilebilir, yenilenebilir ve geliştirilebilir, karlı ve manevi yönden mutlu edecek bir işletme olarak sürdürülebilir bir sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçecektir.

Menü